दिनेश सञ्चार गृहका पत्रकारमाथि कार्यालयमै कुटपिट

 सुदुर दैनिक संवाददाता    २०७७, २६ भाद्र शुक्रबार १४:४७     366 जनाले पढ़िसके


धनगढी – दिनेश सञ्चार गृहका पत्रकारमाथि कार्यालयमै कुटपिट भएको छ । धनगढीमा थुनुवा कक्षभित्रै १९ वर्षीय युवकले गरे आत्महत्या भन्ने समाचार झुटो भएको र डिलिट गर्नुपर्ने भन्दै कार्यालयमा पुगेका १५र२० जना दिनेश सञ्चार गृहमा आक्रमण गर्दै त्यहाँ कार्यरत पत्रकारमाथि कुटपिट भएको दिनेश सञ्चार गृहले बताएको छ ।

सञ्चार गृहका सह–सम्पादक जनक विष्ट लगायतका पत्रकारमाथि उनीहरुले कुटपिट गरेका हुन् भने व्यवस्थापक अमिता कुँवर, प्राविधिक कल्पना सिहमाथि पनि हातपात समेत दिनेश एफएमका स्टेशन म्यानेजर अमिता कुँवरले बताईन् ।

उनले जिल्ला प्रहरी कार्यालय कैलालीका प्रवक्ता तथा प्रहरी नायव उपरिक्षक प्रतिक विष्टले दिएको जानकारीका आधारमा दिनेश खवरले धनगढीमा थुनुवा कक्षभित्रै १९ वर्षीय युवकले गरे आत्महत्या भन्ने समाचार प्रकाशन गरेको थियो।

उनका अनुसार धनगढी उपमहानगरपालिका –१ बाट चोरी मुद्धामा भदौ २२ गते पक्राउ परेका १९ वर्षीय रोशन विकले शौचालयमा आत्महत्या गरेका हुन। उनी धनगढी उप–महानगरपालिकाका कर्मचारीका छोरा हुन्।